Royal İlaç Farmatom A B C D E K Vitaminli Kanatlı Vitamin Ürünü
Royal İlaç Farmatom A B C D E K Vitaminli Kanatlı Vitamin Ürünü
Royal İlaç Farmatom A B C D E K Vitaminli Kanatlı Vitamin Ürünü

Royal İlaç Farmatom Vitaminli Kanatlı Ürünü

Fiyat : ₺59,90

Farmatom Kanatlı Vitamin Ürünü 500 ml'dir. Farmatom içinde bulundurduğu,  asitler, amino asitler, elektrolitler ve A - C - D - E  - K ve B grubu vitaminler ile kanatlı hayvanlarınızın bağışıklıklarını güçlendirmenize, iştahlarını düzenlenmesine, yumurta veriminin artmasına, streslerinin düzenlemesine, büyüme potansiyenlerinin artmasına yardımcı olacak! farmatom vitamin hayvanların sterese girmesini engellemeye yardımcı olur.

:

Kanatlı hayvanlarınız telef olmasın… Tavuklarınız, civcivleriniz, kuşlarınız, hindileriniz, ördekleriniz ve deve kuşu gibi kanatlı hayvanlarınız ölmesin… Ülkemizde her yıl yüzbinlerce kanatlı hayvan hastalık nedeni ile telef oluyor. Ölümlerin birçoğu önceden önlem alınmaması ve zamanında müdahale edilmemesi ile salgına dönüşüyor ve hastalığın yayıldığı tüm çevreyi etkiliyor.

Koruma tedbirlerinin alınmaması veya küçük gözüken hastalıklar kısa sürede toplu ölümlere neden olmaktadır. Özellikle açık alanda beslediğimiz hayvanlar tehlike altındadır. Kümesinizde birkaç hayvanda gözüken hastalığın diğer hayvanlara bulaşma olasılığı çok yüksektir. Bağışıklık sistemi zayıflığı, ishal, durgunluk, iştahsızlık, yumurta verimsizliği, stress gibi durumlar kanatlı hayvanlarında görülen sıkıntılardan bazılarıdır. Bu sıkıntılar hayvanların ciddi hastalık belirtilerindendir. Eğer zamanında müdahale edilmezse tüm hayvanlara bulaşarak kısa sürede toplu ölümlere neden olacaktır.

İşte bunun için size farmatom kanatlı vitamin ürününü öneriyoruz. Farmatom Vitamin; içinde bulundurduğu,  asitler, amino asitler, elektrolitler ve a - c - d - e  - k ve b grubu vitaminler ile kanatlı hayvanlarınızın bağışıklıklarını güçlendirmenize, iştahlarını düzenlenmesine, yumurta veriminin artmasına, streslerinin düzenlemesine, büyüme potansiyenlerinin artmasına yardımcı olacak! farmatom hayvanların sterese girmesini engellemeye yardımcı olur.

Farmatom kanatlı vitamin ürünün hayvanlarınızın iştahını arttırarak hayvanlarınızın daha fazla yemden yararlanmasına yardımcı olur. Farmatom; yumurta tavukçuluğu yapan yetiştiricilerimizin vazgeçilmez ürünüdür. içeriğindeki vitaminler ve amino asitler sayesinde tavuklarınızın yumurta verimini arttırır.

Farmatom vitamin içeriğindeki, elektrolit, vitamin A, C, D, E, K ve tüm B grubu vitaminler, vitamin B5 ve nükleotidler ile tavukların, hindilerin, civcivlerin, kuşların kısacası tüm kanatlı hayvanlarınızın büyüme potansiyelini geliştirmesine yardımcı olur. Özellikle kuluçka geçiş dönemini hızlandırarak yumurtlama dönemine daha hızlı girmeyi ve daha verimli geçirmeyi sağlar. farmatom kullanımı çok kolay bir solüsyondur. Kendine has kokusu içeriğindeki vitaminlerden gelmektedir. Hayvanların suyuna karıştırılarak kolaylıkla içirilir.

Hayvanların hastalıklara yakalanmasının en büyük sebep hava şartlarıdır. En çok mevsimsel değişim zamanlarında ortaya çıkmaktadır. Eğer kanatlı hayvan besliyorsanız yeni alım zamanlarında mevsimsel değişimlerde olmak üzere belirli aralıklarda ister hasta olsun ister olmasın muhakkak uygulamanız gerekmektedir. Kanatlı hayvanlarda yapılan ihmaller yüzünden cebinizden mutlaka fazlasıyla çıkacaktır. Hayvanlarımızı koruma altına alalım. Sürekli hayvan alımı yaparak boşuna para harcamayın. Birçok kişinin zaten ölüyor diye vazgeçtiği kanatlı hayvan yetiştiriciliği aslında çok kolay. farmatom kanatlı vitamin ürününü kullanın.

Benzer Ürünler