Üçlü Yemek Termosu Sefer tası Saklama Kabı
Üçlü Yemek Termosu Sefer tası Saklama Kabı
Üçlü Yemek Termosu Sefer tası Saklama Kabı

Üçlü Yemek Termosu Sefer Tası Saklama Kabı

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺99,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,90(KDV Dahil)

Paslanmaz 3 kaplı yemek termosu ile yolculuk yapanlar, diyet yapanlar, okula gidenler, pikniğe gidenler, işe yemek götürenler, bebek maması hazırlayanlar, kampa gidenler, hazır yemekten bıkanlar için artık her yerde sıcak ve taze yemeğiniz yanınızda olacak. Yemeğinizi saatlerce ister sıcak, isterseniz soğuk saklayın. Hepsi için paslanmaz yemek termosu size yeter.

:

Yemek termosunu çantanızda da taşıyabilirsiniz. Paslanmaz 3 kaplı yemek termosu  ile yemek ısıtma derdine son. Artık evinizde hazırladığınız ve annelerimizin hazırladığı harika yemekleri taze ve sıcak olarak yiyeceksiniz. Siz nerede olursanız olun, yemekler ocaktan yeni alınmış gibi yanınızda olacak. Paslanmaz 3 kaplı yemek termosu birinci sınıf malzemeden yapılmıştır. İçi komple paslanmaz çeliktir. Hava geçirmez kilit sistemi sayesinde hava almaz ve sızdırma yapmaz. Özel tutacak tasarımı ile kolay taşınır.

İç malzemesi gıdaya uygun yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir, yemeğinizi sağlıklı ve lezzetli muhafaza eder. Sızdırmaz kapak yapısı ile güvenli taşımanızı sağlar. Hava geçirmez kilit sistemi sayesinde hava almaz ve asla sızdırma yapmaz. Saklama kabı olarak kullanılabilirsiniz. Ergonomik sapları sayesinde taşıması kolaydır.

Dışarıdaki yemeğe neden o kadar para ödeyesiniz ki, evdeki yemeği istediğiniz yerde sıcak yemek varken. Dışarıda yiyeceğiniz 1 yemek parasına size yıllarca kullanacağınız Paslanmaz 3 kaplı yemek termosunu alın karlı çıkın. Hem sağlığı hem de lezzeti yanınızda taşıyın. Paslanmaz 3 kaplı yemek termosu  kaliteli ve uzun ömürlüdür. Kolay temizlenir, kolay silinir. Sağlam kilitleme mekanizması ile kapakları açılmadan, güvenli bir şekilde taşınır. Bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ürünümüz %100 yerli üründür. Yemekleriniz 5 saat sıcak ve taze tutar. İsterseniz dondurmanızı saatlerce saklayın. Asla bir şey olmaz. Uzun Süren  Sıcak ve Soğuk Tutma Özelliği ile istediğiniz yemeği yanınızda taşıyın. 

Benzer Ürünler