Wagen Testere Zinciri
Wagen Testere Zinciri

Wagen Testere Zinciri

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺160,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,90(KDV Dahil)

Wagen Zincir Samuray Kılıcı Kadar Keskindir. Wagen Zincirde 28,5 Diş –  34 Diş – 36 Diş – 38 Diş Zincir Bulunmaktadır. Wagen Testere Zincirleri Sıkı Testlerden Geçirilirmiş Ve Tüm Motorlu Testereler İle Uyumlu Çalışacak Şekilde Üretilmiştir. Wagen Zincirleri, Motorlu Testerenizin Kullanım Ömrünü Uzatır Ve En İyi Performansı Sergilemenizi Sağlar. 

:

Havalar Soğudu, Kışlık Odunlarınızı Hazırlayacaksınız. Testereniz Var Peki Ya Zinciriniz Var Mı? Kısa Sürede, Körelen Ve Kopan Zincirleri Unutun. Üstün Teknoloji İle Üretilen Wagen Zincir Artık Türkiye’de… Dünya Markası Wagen Zincirleri; Lazer Tekonolojisi İle Üretilmiş Olup Samuray Kılıcı Kadar Keskin Dişlere Sahiptir. Dayanıklılığı İle Sizi Asla Yarı Yolda Bırakmaz. Türkiye’ye Özel Fiyatıyla Testere Kullanıcılarının Beklediği Marka Wagen Zincir, Kalite Ve Performansı İle Artık Yanınızda…

Hangi Marka Ve Model Testereniz Olursa Olsun, Zinciriniz Dünya Markası Wagen Olsun. Alırsınınız Asla Yarı Yolda Kalmazsınız. Marifet Testerede Değil Dünya Markası Wagen Zincirde… Zincirimiz, Tüm Marka Ve Modellere Uygundur. Testerenizin Markası Ne Olursa Olsun Zinciriniz Wagen Olsun. Wagen Zincirde 28 Diş –  34 Diş – 36 Diş – 38 Diş Zincir Bulunmaktadır.

Sezonun Efsane Kampanyasını Sizin İçin Hazırladık. 120 Tl Değerindeki Wagen Zinciri Tanıtım Fiyatına 79 Tl’ye Gönderiyoruz. Üstelik 1 Tane Wagen Zincir Alana 1 Tane Wagen Zinciri Bedavaya Veriyoruz. Evet 1 Alana 1 Bedava!!! Üstelik 1 Adet Zincir Eğesi Ve 1 Çift Eldiven De Bizden Hediye. Bu Muhteşem Seti Tanıtım Fiyatına 79 Tl’ye Gönderiyoruz. Artık Kalitesiz, Körelen Ve Kopan Zincirleri Unutun. Doğru Kesim İçin Özel Lazer Teknolojisi Zincirler İle Kesim Yapın. Wagen Zincir Samuray Kılıcı Kadar Keskindir.

Wagen Testere Zincirleri Sıkı Testlerden Geçirilirmiş Ve Tüm Motorlu Testereler İle Uyumlu Çalışacak Şekilde Üretilmiştir. Wagen Zincirleri, Motorlu Testerenizin Kullanım Ömrünü Uzatır Ve En İyi Performansı Sergilemenizi Sağlar. Wagen Zincir, Motorlu Testereniz İçin En İyi Sonuçları Verir. Gevşek Bir Zincir Hem Daha Kolay Aşınır Hem De Kesme İşlevini Verimsizleştirir. Özellikle Yeni Zincirlerde Olmak Üzere Daima Zincir Geriliminin Doğru Ayarlandığından Emin Olun.

Zincir, Bir Motorlu Testerenin En Temel Bileşenlerinden Biridir. Motorlu Testereniz İçin Doğru Zinciri Seçin. Wagen Motorlu Testere Zincirleri, Testerenizi Daha İyi Hale Getirmek Ve Tüm İşlerde Yüksek Performans Elde Etmenizi Sağlamak Üzere Tasarlanmıştır. Wagen Zincirde 28,5 Diş – 34 Diş – 36 Diş – 38 Diş Zincir Bulunmaktadır. Sezonun Efsane Kampanyasını Sizin İçin Hazırladık. 120 TL Değerindeki Wagen Zinciri Tanıtım Fiyatına 79 Tl’ye Gönderiyoruz. Üstelik 1 Tane Wagen Zincir Alana 1 Tane Wagen Zinciri Bedavaya Veriyoruz. Evet 1 Alana 1 Bedava!!! Üstelik 1 Adet Zincir Eğesi Ve 1 Çift Eldiven De Bizden Hediye. Bu Muhteşem Seti Tanıtım Fiyatına 79 Tl’ye Gönderiyoruz.